SUPERLIGA PARI
* 26VA FECHA
-
DINAMO AK-BARS (KAZAN) vs YENISEY 3x2 (21-25 27-25 23-25 25-20 15-09)
Ak-Bars:
Brayelin Martinez (22), Angelina Sperskaite (17), Angelina Lazarenko (17), Ekaterina Enina (16), Hanna Klimets (14), Elizaveta Lukyanova (4), Daria Zamanskaya (2), Natalia Suvorova (1), Anastasia Anufrienko (1).
Yenisey: Valerianna Rapustina (21), Mariia Frolova (17), Elizaveta Mazina (15), Sofya Okhrimenko (13), Yuliya Sinitskaya (9), Tatsiana Markevich (4).
-
LENINGRADKA vs DINAMO KRASNODAR 3x1 (22-25 25-20 25-19 27-25)
Leningradka:
Anastasiya Harelik (25), Anastasia Chernova (20), Anna Melnikova (14), Yuliya Kutyukova (11), Irina Koroleva (8), Anna Shevchenko (2), Evgeniya Sikacheva (1).
Krasnodar: Maria Bogovskaya (19), Valeriya Shevchuk (11), Rimma Goncharova (11), Elena Tkacheva (9), Anastasia Zhukova (7), Yuliya Podskalnaya (6), Olga Solovieva (4), Ekaterina Sinitsyna (3), Maria Vorobyeva (1).
-
DINAMO MOSCÚ vs URALOCHKA 3x1 (25-20 24-26 25-21 25-12 )
Moscú:
Irina Kapustina (23), Nataliya Goncharova (19), Ekaterina Evdokimova (10), Natália Pereira (10), Victoriia Pushina (9), Elizaveta Sinitsyna (3), Evgeniya Startseva (2).
Uralochka: Olga Vaganova (21), Kseniia Kupryashkina (11), Oksana Shvydkaya (8), Elizaveta Pavlova (5), Elizaveta Kotova (5), Anastasia Kornienko (3), Elizaveta Fitisova (2), Yalain De La Peña (2).
-
LOKOMOTIV KALININGRAD vs SPARTA NOVGOROD 3x1 (25-19 23-25 25-19 25-12)
Kaliningrad:
Kseniia Parubets (14), Tatiana Tolok (14), Ekaterina Lyubushkina (9), Ebrar Karakurt (9), Mina Popović (7), Vera Kastsiuchyk (5), Yulia Brovkina (5), Zhanna Kaskova (4), Irina Filishtinskaya (3), Natalia Krotkova (2).
Novgorod: Alina Shikalova (12), Ksenia Evstegneeva (11), Alina Shikalova (10), Marina Tushova (7), Polina Olkhovskaya (6), Veronika Arkhipova (1).
-
PROTON SARATOV vs ZARECHIE ODINTSOVO 3x0 (25-20 33-31 25-23)
Saratov: Svetlana Gatina (19), Natalia Malykh (16), Viktoria Bobrova (15), Polina Belikova (13), Varvara Sergeeva (6).
Odintsovo:
Anastasia Stalnaya (20), Mariia Khaletskaya (16), Angelina Emelina (7), Anastasia Svetnik (5), Alena Laziuk (3), Ksenia Dyachenko (3), Maria Volodina (3), Inna Kruk (1).
-
DINAMO METAR vs MINCHANKA MINSK 3x1 (25-14 22-25 27-25 25-23)
Metar:
Anastasia Azanova (28), Maria Samoylova (16), Angelina Dementyeva (12), Anna Bagryantseva (7), Olga Fornaleva (6), Taisia Konovalova (4).
Minsk: Valeryia Turchyna (22), Ceyda Aktaş (17), Nadzeya Stoliar (11), Svetlana Sukhoverkhova (11), Nadzeya Vladyka (9), Anastasiya Lapato (1), Lizaveta Bagayeva (1).
- ATOM KURSK vs
TULITSA TULA 0x3 (14-25 18-25 22-25)
Atom Kursk: Evilania Martinez (11), Alla Alekumova (9), Victoria Ivanova (7), Alexandra Berezkina (5), Maria Evteeva (3), Ekaterina Yakovleva (1), Renata Agarkova (1).
Tula:
Polina Kovaleva (18), Ekaterina Efimova (11), Kseniya Liabiodkina (10), Nadzeya Smirnova (7), Anna Luneva (4), Natalia Slautina (3), Ekaterina Timoshkova (2), Olga Efimova (1).